Said

Prostě jen jsem

Při každé meditaci se dvakrát denně cíleně zdokonaluji v dělání “nicnedělání”.

Nechávám všechny okolní věci jen tak být a plynout jak jsou.… Read more “Prostě jen jsem”

Jan

Nedílnou součástí mého života

O možnosti zúčastnit se kurzu meditace jsem se dozvěděla zrovna v období, kdy jsem o podobné metodě delší dobu uvažovala, a to z důvodu autoimunitního ocemocnění. Byla jsem přesvědčená, že mám možnost přispět… Read more “Nedílnou součástí mého života”

Jana Ulcová

Věřím, že mi pomůže v mnohém

Každý den medituji 2X denně a vždy se na meditaci těším. Věřím, že mi pomůže v mnohém. Včera jsem měla po dlouhé době jiné kvalitní spaní, dokonce jsem opět ve snu létala, což si již velmi dlouho nevybavuji :-)… Read more “Věřím, že mi pomůže v mnohém”

Milena

Správný okamžik

Už delší čas mi věci nezapadaly tak, jak by měly. Cítila jsem se vyčerpaná a rozladěná. Nespokojenost ve mně sílila. Potřebovala jsem se pohnout z místa, něčím projít. Měla jsem štěstí, když jsem… Read more “Správný okamžik”

Milana Provazová

Ono to funguje !

Najednou jsem své problémy a starosti začala řešit s daleko větší lehkostí, s menším vynaložením času a hlavně cítila jsem se silná a plná radosti a optimismu.… Read more “Ono to funguje !”

MUDr Zdenka Koldová

Cítím se šťastnější

O kurzu jsem se dozvěděl náhodou – přišel mi mail. Náhody nejsou, takže se to mělo stát. Zaujalo mne v mailu slovo “védská”, jelikož jsem více jak 5 let spolupracoval s člověkem, který… Read more “Cítím se šťastnější”

Jak jsem se dostala k Védské meditaci?

Pochopila jsem, že psychosomatické příčiny některých svých nemocí musím nějakým způsobem eliminovat, zrušit energetické bloky, kterých jsem si byla vědoma, ale nedokázala jsem to sama zvládnout.

Co jsem nedokázala odbourat cvičením, podařilo se mi odstranit díky Védské meditaci.… Read more “Jak jsem se dostala k Védské meditaci?”

Marie Smejkalová

Väčšia harmónia v našej rodine

Ako 40 ročná matka, manželka a učiteľka som si začala uvedomovať strach a stres, ktorý čoraz viac a viac ovládal môj život. Na ceste po Kalifornii, kam som išla relaxovať, som stretla inšpiratívneho… Read more “Väčšia harmónia v našej rodine”

Silvia A.

Mám ji stále „po ruce“ a funguje

Těch 20 minut pro zklidnění myšlenek a emocí za to rozhodně stojí!

Hlavně jsem pochopila, že všechno začíná a končí u nás samotných a nejjednodušší je pomoci si sám.… Read more “Mám ji stále „po ruce“ a funguje”

Iveta Markytánová
46 let, projektová manažerka

Pomáha mi zvládať stres zo školy

S meditáciou som začal tak, že mi o nej povedala mama. Je som sa ale bál že to bude zlé, a tak som nechcel ísť, ale deň pred kurzom som zmenil názor, lebo… Read more “Pomáha mi zvládať stres zo školy”

Artur A.
12 rokov, žiak zš, Žilina

Neuvěřitelná jednoduchost

… Věřím, že každý, kdo začne “VÉDSKY” meditovat, pozná to, čemu možná teď sám nevěří…… Read more “Neuvěřitelná jednoduchost”

Kate
37 let, Brno

Metoda je super – zklidnění a krásné uvolnění

Medituji pravidelně dvakrát denně, přesně dle tvých instrukcí. Vynechal jsem jen snad dvakrát ráno kvůli neočekávaným okolnostem.

Musím uznat, že metoda je super – zklidnění a krásné uvolnění jak psychického tak fyzického těla.… Read more “Metoda je super – zklidnění a krásné uvolnění”

Tomáš Malý
44 let